Gdzie jesteśmy?
40-007 Katowice
ul. Bankowa 11

zobacz mapke

Masz pytanie?
Skontaktuj sie z nami:
+48 502 293 849
+48 504 939 094
biuro@copycabana.pl

Reklamacje

 

Doskonale wiemy, że nie zawsze gotowy produkt spełnia nasze oczekiwania. Nie zawsze jest to wina pracowników - przynajmniej nie w naszej firmie! Możliwe jest, że maszyna zawiodła, gotowy efekt nie spełnił Waszych oczekiwań, lub zdarzyła się pomyłka i nie zgadzają się kolory, napisy czy jakiekolwiek inne defekty. Niezależnie, jakie zastrzeżenia macie do gotowego produktu – czekamy na Wasze zgłoszenie.
Reklamacje, które zgłoszone będą osobiście, rozpatrzymy natychmiast – a w wyjątkowych przypadkach, zastrzegamy sobie prawo do zapoznania się ze sprawą i wydania decyzji w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.
W przypadku, w którym nie możecie pojawić się u nas osobiście, możecie skorzystać z możliwości mailowego zgłoszenia niezgodności gotowego zamówienia z projektem. Zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres email biuro@copycabana.pl. Warto załączyć zdjęcie lub plik video, który dokładnie pokaże defekt lub pomyłkę - ułatwi nam to podjęcie decyzji, czy zamówienie kwalifikuje się do reklamacji i pozwoli na szybsze działanie.