Gdzie jesteśmy?
40-007 Katowice
ul. Bankowa 11

zobacz mapke

Masz pytanie?
Skontaktuj sie z nami:
+48 502 293 849
+48 504 939 094
biuro@copycabana.pl

Terminy i płatności

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz rozliczyć się z nami za wykonane usługi? W naszej firmie zapłaty przyjmujemy w momencie, w którym odbieracie od nas zamówienie. Płacicie więc dopiero wtedy, gdy macie pewność, że usługa została wykonana prawidłowo. Oczywiście, w sytuacji, w której dopiero później zauważycie jakiś błąd lub coś, co Was zaniepokoi, możliwe jest zwrócenie się do nas z powrotem i wystąpienie o reklamację.

W naszej siedzibie przyjmujemy płatność gotówką i kartą. Pozwala to uniknąć szukania na siłę bankomatu przed przyjazdem po odbiór zamówienia. Stali klienci, którzy regularnie korzystają z naszych usług i dla których cyklicznie drukujemy pliki ulotek, plakaty, wizytówki czy inne produkty mogą skorzystać również możliwości, jaką jest przelew z terminem płatności. Dzięki temu, mogą uiścić kwotę w wygodny dla siebie sposób ze swojej siedziby, a po odbiór zamówienia wysłać pracownika.

Karta, gotówka, a może przelew? Z Copy Cabana zadbasz o wygodę transakcji. Z chęcią wystawimy również faktury VAT na firmy.